Sıkça Sorulan Sorular

Çamaşırlarınızı en güzel şekilde yıkıyoruz. Zamandan tasarruf edebilirsiniz, böylece sevdiğiniz şeyleri yapmaya vaktiniz kalsın. Ayrıca sabun, su, ısıtma ve elektrikten tasarruf etmenizi sağlayabiliriz. Bütçenize uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

SORULARINIZ

Yıkanacak çamaşırlarınızı toplu olarak hazırlamanız gerekir. Böylece ekibimiz hızlıca kirli çamaşırlarınızı alır ve çamaşırhanemize yıkanmak üzere getirir.
Verdiğiniz çamaşır miktarına göre değişiklik göstermektedir. Dinamik ekibimizle en kısa sürede sizlere temiz çamaşırlarınızı sizlere ulaştırıyoruz.
Tabi ki ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz ürünler faturanıza yansıtılır.
Dilerseniz Whatsapp üzerinden mesaj bırakabilir, dilerseniz sitemizdeki kayıtlı numara üzerinden bizi arayabilirsiniz. Site üzerinden form doldursanız en kısa sürede size dönüş yaparız.
İşimizi özenle ve severek yapıyoruz. Yıllardır birçok firma ile çalışan Lotus Laundry müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Çamaşırlarınız emin ellerdedir.
Bize çamaşılarınızın türünü ve lekelerinin ne olduğunu bildirdikten sonra nasıl temizlenmesi gerektiği ile ilgili size dönüş yaparız. Çamaşırlarınızı tespit edilen sorunlara yönelik çözümlerle yıkarız.
Çamaşırlarınız Ankara'da İvedik Sanayi Bölgesindeki tesislerimizde yıkanır, kurulanır ve ütülenir. Tesislerimizi istediğiniz vakit ziyaret edebilirsiniz.
Open chat

ORDER FORM

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Name *

Address *

Phone Number *

E-mail *

Pick-Up Date

Pick Up Time

Delivery Date

Delivery Time

Preferred Laundry Detergent
TideGainAll Free & ClearI Will Provide

Bleach Whites
YesNo

Laundry Bag Needed?
YesNo
Line Dry Items Included (Limit 5 Items)

Special Instructions *